Okuliare proti modrému svetlu - Za vyskúšanie nič nedáte.

Trávite denne veľa času pred obrazovkou vášho tabletu, smartfónu, stolového počítača či notebooku? Možno sa aj vy stretávate s nepríjemnými symptómami – bolesťou hlavy, pálením očí či zhoršeným spánkom. Ako sa týmto problémom efektívne vyhnúť? Riešenie je jednoduché a elegantné zároveň – okuliare Dubo Glasses...

Modré svetlo a jeho negatívny dopad na zdravie

Najväčším problémom všetkých obrazoviek okolo nás je skutočnosť, že vyžarujú tzv. modré svetlo. To sa prirodzene vyskytuje aj v prírode, keďže ho vyžaruje samotné Slnko. Avšak, nie v takej vysokej koncentrácii ako displej.

computer-pc-apple-business-previewZdroj: hippopx.com

Modré svetlo negatívne pôsobí na zrak človeka. Kvôli tomu sa vám môže stať, že pri dlhšom pozeraní do obrazovky vidíte rozmazane a pália vás oči. Častým problémom býva aj bolesť hlavy. Pri dlhodobej expozícii modrému svetlu dokonca môže dôjsť k narušeniu fungovania nervovej sústavy. To vyústi do problémov so zaspávaním a kvalitou spánku.

Riešenie je jednoduchšie, ako si možno myslíte

Vyhnúť sa displejom je v dnešnej dobe pre mnohých z nás nereálne. Pokiaľ pre svoju prácu nevyhnutne potrebujete modernú techniku, jednoducho sa im nevyhnete. Avšak, účinky modrého svetla na váš organizmus môžete jednoducho obmedziť. Poslúžia vám na to špeciálne ochranné okuliare Dubo Glasses

 

52-1
Okuliare proti modrému svetlu Dubo Glasses - Kratos

Aj keď okuliare bežne nenosíte, na tieto si veľmi rýchlo zvyknete. Majú elegantný a moderný dizajn, ktorý dokonale sadne na každý typ tváre. Naviac potešia aj ľahkou konštrukciou, takže ich na tvári nebudete pociťovať ako obmedzenie. Avšak, to hlavné sa ukrýva v ich špeciálnych sklách.

Efektívna filtrácia modrého svetla

Dlho vyvíjané sklá okuliarov Dubo Glasses obsahujú špeciálny filter modrého svetla. Ten zabráni svetelným lúčom, aby prenikali do oka a spôsobovali negatívne symptómy. Okrem toho redukuje odlesky, zvyšuje kontrast a detaily.

Vďaka okuliarom Dubo Glasses sa budete môcť na prácu sústrediť niekoľko hodín vkuse bez toho, aby ste pociťovali únavu očí, bolesť hlavy či iné nežiadúce prejavy. Vyskúšajte si ich aj vy a presvedčte sa o ich benefitoch na vlastnej koži!

 

Za vyskúšanie nič nedáte. Okuliare na počítač, môžete do 14 dní bezproblémov vrátiť. Výskúšajte našu ponuku na: https://www.okuliare-na-pc.sk/ochranne-antireflexne-okuliare-na-pocitac/